Појас за затоплување

Шифра: 7401MOB Категории: , Ознака:

427,00 ден

Појасот за затоплување  ја задржува природната топлина на телото и има слабо компресивно дејство во половината и стомакот.

Дополнителни информации

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Се поставува со навлекување преку нозете или главата, внимавајќи да не се создадат набори на половината и стомакот.
  • Изработен од волнено предиво.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Појас за затоплување”
Shopping Cart