Граден корсет

Шифра: 2511SLD Категории: ,

800,00 ден

Овој граден корсет овозможува стаблизација во третманот при скршеници на градна коска како и поддршка на градната коска после операција на срце.

Исчисти

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Граден корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart