Гума за бастум

120,00 ден

Гума за бастум изработена од висококвалитетна гума со дијаметар од 18 мм.

Шифра: 7104GUA Категорија: Ознака:

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Гума за бастум”
Shopping Cart