Стап за слепи лица

Шифра: 7103DAC000 Категорија: Ознака:

550,00 ден

Овој стап за слепи лица  е изработен од висококвалитетна легура на алуминиум, што го прави цврст и издржлив. Белата оска е покриена со рефлекторна лента за ноќна видливост, додека рачката е изработена од нелизгава гума.
Уредно се преклопува на 4 еднакви делови, така што е многу лесен за носење и употреба.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Стап за слепи лица”
Shopping Cart