Додаток за мраз

Шифра: 7204KOA Категории: , Ознаки: ,

580,00 ден

  • Додаток за бастум кој се користи за движење по снег и мраз;
  • Се поставува едноставно и се прицврстува.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Додаток за мраз”
Shopping Cart