Одалка со ракофат без тркала

Шифра: 7302DAA Категории: , Ознака:

1.690,00 ден

  • Одалката со ракофат без тркала има широка рамка и голем број прилагодувања на висината.
  • Овој модел на одалка е ултра лесен поради алуминиумскиот материјал.
  • Дизајнот на копчето за преклопување и затворање го прави истото да биде многу лесно и едноставно.

Карактеристики

  • Тежина: 2,7 кг
  • Висина: 76-93,5 см
  • Ширина напред: 59 см
  • Странична ширина: 48 см
  • Максимална тежина на корисник: 100 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Одалка со ракофат без тркала”
Shopping Cart