Надградба за WC школка – Mia

Шифра: 7310VMB Категорија: Ознака:

2.964,00 ден

Миа е приспособлива надградба за тоалетната WC школка. Тоа е достапно во висина од 10см или од 15 см кое е компатибилно со најчестите тоалети. Миа тоалетната надградба може да ја прилагодите без потреба на дополнителен алат.
За да се зголеми удобноста, достапна е опционална гумена обвивка која лесно се чисти.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Надградба за WC школка – Mia”
Shopping Cart