Надградба за WC Капак – Tina

Шифра: 7310VMC Категорија: Ознака:

3.915,00 ден

  • Тина е приспособлива надградба на тоалетна школка;
  • Дизајнирана да ја подигне висината на тоалетот на удобно ниво, што го олеснува седнувањето или станувањето.

Карактеристики

  • Висина на седиштето: 11 см
  • Тежина: 2,5 кг
  • Максимална тежина на корисник: 130 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Надградба за WC Капак – Tina”
Shopping Cart