Волнен стегач за колено

Шифра: 2202MOI Категории: , , Ознака:

230,00 ден

  • Стегач за колено изработен од волна, која дава топлина при ревматски заболувања или повреди;
  • Не го ограничува движењето и е удобен за секојдневно носење.

Големина

Медицински индикации

  • Ревматски заболувања;
  • Артритис;

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар само за дадените индикации и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Волнен стегач за колено”
Shopping Cart