Неопренски стегач за колено со перниче за патела

Шифра: 2202MOC Категории: , , Ознака:

700,00 ден

Овој стегач за колено со перниче за патела обезбедува топлина и стабилност во пределот на коленото.
Го штити коленскиот зглоб особено во спортски активности, благодарение на мекото перниче на коленото кое ги минимизира ударите во коленото при удирање и паѓање.

Опис

  • Дизајниран е од специјален неопрен кој е порозен.
  • Порозноста на метеријалот овозможува дишење на кожата и спречува прекумерно потење во пределот на коленото.

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренски стегач за колено со перниче за патела”
Shopping Cart