Тоалетно столче

Шифра: 7310DAA Категории: , Ознака:

3.500,00 ден

Ова тоалетно столче е дизајнирано да го олесни одењето во тоалет за постари лица и лица со телесна попреченост. Тоалетното столче  ви нуди висока комоција и повеќенаменска тоалетна помош.

Опис

  • Поради неговата челична конструкција ова столче е наменето за пациенти до 100кг.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Тоалетно столче”
Shopping Cart