Медицинска лопата

Категорија:

442,00 ден

Медицинската лопата е сад за извршување на физиолошка потреба.

Изработен од висококвалитетен полиуретан и е едноставен за манипулација.

Капицетот на садот е до 1 литар.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Медицинска лопата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart