Медицинска гуска

Шифра: UrinalSP Категорија:

170,00 ден

Медицинската гуска е помагало за извршување на физиолошка потреба.

Изработен од висококвалитетен полиуретан и е едноставен за минипулација.

Максимален капацитет на садот е 1 литар.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Медицинска гуска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart