Столче за бањање со наслон

Шифра: 7321DAA Категории: , Ознака:

2.390,00 ден

 • Столче за бањање со наслон, дизајнирано за максимална удобност и лесно ракување при капење;
 • Цврсто и анатомски дизајнирано седиште за поголема удобност на корисникот;
 • Седиштето e дренажно, има дупки за да го канализира протокот на водата;
 • На седиштето има рачки;
 • Материјалот на седиштето и наслонот за грб се ПВЦ, и е лесно за одржување;
 • Рамаката е алуминиумски и може да се прилагодува висината.

Карактеристики

 • Ширина: 51 см
 • Висина: 71-88.5 см
 • Длабочина на седиште: 31 см
 • Висина на потпирачот за грб: 37 см
 • Тежина: 2,6 кг
 • Максимална тежина на корисник: 100 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Столче за бањање со наслон”
Shopping Cart