Стол за бањање – NONO™

Шифра: Не е достапно Категории: , Ознака:

  • Детски стол за капење NONO™ е дизајниран да го олесни капењето на деца со церебрална парализа;
  • Столот е дизајниран да го заштити детето од повреди во текот на капењето;
  • Изработен од алуминиум и има тапацир кој овозможува дренажа на вишокот на вода;
  • Внатрешноста на цевките е исполнета со специјална пена што спречува навлегување на вода.

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Стол за бањање – NONO™”
Shopping Cart