Силиконски влошки ¾ од стапалото

Шифра: 5107MOB Категории: ,

1.150,00 ден

Силиконските влошки  со својот дизајн обезбедуваат анатомска поддршка на стапалото и балансирана распределба на оптавуравењето на долниот дел од стапалото. Скратената должина на влошката овозможува поголем комфор во предниот дел на чевлите.

Имаат смирувачко и релаксирачко дејство. Може да се постават во секоја чевла.

Исчисти

Опис

  • Направени се од силиконски материјал со средна тврдина (сините области со помала тврдина).

Големина

Напомена

Овој производ не може да се користи освен за наменетата употреба, не може да се комбинира со кој било друг производ и се користи само за неговите оргинални индикации.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Силиконски влошки ¾ од стапалото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart