Силиконска влошка за пета

Шифра: 5107MOC Категории: ,

550,00 ден

Силиконската влошка за пета има релаксирачки својства кај болки во пета (epin calcaneus) и Ахилова тетива.

Исчисти

Опис

  • Направени се од силиконски материјал со средна тврдина (сините области со помала тврдина).

Големина

Напомена

Овој производ не може да се користи освен за наменетата употреба, не може да се комбинира со кој било друг производ и се користи само за неговите оригинални индикации.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Силиконска влошка за пета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart