Силиконска влошка за пета со постава

Шифра: 5107MOF Категории: , Ознака:

550,00 ден

Силиконската влошка со постава има релаксирачки својства кај болки во пета (epin calcaneus) и Ахилова тетива. Влошките се изработени од силиконски материјал со средна тврдина и прикриени со текстил кој апсорбира пот и влага.

Напомена

Овој производ не може да се користи освен за наменетата употреба, не може да се комбинира со кој било друг производ и се користи само за неговите оригинални индикации.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Силиконска влошка за пета со постава”
Shopping Cart