Силиконски влошки за цело стапало

1.250,00 ден

Силиконските влошки  со својот дизајн обезбедуваат анатомска поддршка на стапалото и балансираната распределба на оптоварувањето на долниот дел од стапалото.
Има смирувачко и релаксирачко дејство. Може да се постави во секоја чевла.

Шифра: 5107MOA Категории: , Ознака:

Опис

  • Направени се од силиконски материјал со средна тврдина (сините области со помала тврдина).

Големина

Напомена

Овој производ не може да се користи освен за наменетата употреба, не може да се комбинира со кој било друг производ и се користи само за неговите оргинални индикации.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Силиконски влошки за цело стапало”
Shopping Cart