Одалка 266 – Vermeiren

Шифра: 7309VM266 Категории: , Ознака:

11.300,00 ден

  • Одалка од Vermeiren со челична рамка обоена во сина боја;
  • Има обложени подпазувни потпори, кои се прилагодуваат по висина;
  • Има 4 тркала од 75 мм, од кои задните се со кочници;
  • Склоплива, лесна за транспорт и складирање.

Карактеристики

  • Висина: 117-147 см
  • Должина: 76 см
  • Ширина: 58 см
  • Тежина: 12.5 кг
  • Максимална тежина на корисник: 120 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Одалка 266 – Vermeiren”
Shopping Cart