Кружно перниче

Шифра: 3215MOA Категорија: Ознака:

1.143,00 ден

  • Kружно перниче изработено од мемори пена со анатомска форма и отвор во средината.
  • Перничето обезбедува удобно и комфорно седење.
  • Растеретува при хемороиди, траума на кокцигениумот или декубитис.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Кружно перниче”
Shopping Cart