Неопренски стегач за колено – затворен

Шифра: 2202МОА Категории: , , Ознака:

630,00 ден

Овој неопренски стегач за колено се користи при лесни трауми и повреди.
Обезбедува топлина и стабилност во пределот на коленото.

Опис

  • Дизајниран е од специјален неопрен кој е порозен.
  • Порите овозможуваат дишење на кожата и спречуваат прекумерно потење во пределот на коленото.

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • При носење производот треба целосно да го покрие вашето колено.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренски стегач за колено – затворен”
Shopping Cart