Столче за бањање

Шифра: 7321DAB Категории: , Ознака:

1.880,00 ден

Столчето за бањање DY03797 е дизајнирано за максимална удобност и лесно ракување при капење. Цврстото седиште е дизајнирано да биде закривено за удобност на корисникот и опремено со дренажни дупки за да го канализира протокот на вишок вода. Скриените рачки се дизајнирани во седиштето.
Седиштето е изработено од ПВЦ и лесно се чисти. Рамката е изработена од алуминиум и е лесна за пренесување.

Опис

  • Алуминиумски стол за бањање
  • Прилагодлива висина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Столче за бањање”
Shopping Cart