Носилка за пациенти – склоплива

Шифра: 7940DAA Категорија: Ознака:

6.500,00 ден

Оваа медицинската носилка  е користена од болничарите, брза помош и другите здраствени работници. Има мала тежина бидејќи рамката е алуминиумска. Носилката е изработена од полиестер обложен со ПВЦ, што ја прави доволно силна да издржи носивост до 120 кг.

Опис

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Носилка за пациенти – склоплива”
Shopping Cart