Надградба за WC шоља со потпирачи за раце

1.791,00 ден

Подигнато седиште за тоалет со потпирачи за раце.
Фиксен потпирач за раце.
Помагање на пациенти со тешкотии при свиткување или седење.
Лесен за употреба прицврстувачки механизам, не бара алатки и одговара на повеќето тоалети.
Обликувано некршливо полиетиленско пластично седиште.

Шифра: 7310COA Категорија: Ознака:

Опис

  • Ширина помеѓу рацете: 17 1/4 “.
  • Висина на рацете: 10 “
  • Висина на седиштето: 3 “(LY-2014 A)

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Надградба за WC шоља со потпирачи за раце”
Shopping Cart