Електричен елеватор Eagle 620 – Vermeiren

Шифра: 7930VME Категории: , Ознака:

54.470,00 ден

Еаgle 620 лифтот за пациенти од Vermairen е дизајниран да донесе вистинска удобност за пациентот за време на трансферите, но и за луѓето кои се грижат за пациентот. Елеваторот Еаgle 620 се опремени со мотор Linak HB7X кој се храни од батерија со автономија на приближно 45 лифтови.

Опис

  • Квалитетните тркала од 100 мм гарантираат дека овој елеватор на пациентот може да се користи на речиси секое подземје.
  • Преклопен модел за лесно складирање.
  • Достапно како модел 620 (тежина на корисници 150 кг).

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Електричен елеватор Eagle 620 – Vermeiren”
Shopping Cart