Sale!

Еластичен стегач за скочен зглоб

360,00 ден

  • Стегач за скочен зглоб изработен од материјал со инфраред технологија кој ја задржува топлината на телото;
  • Стегачот помага во подобрување на циркулацијата и намалување болката;
  • Удобен за носење;
  • Антибактериски материјал која е удобен и има компресија за цврста поддршка на скочниот зглоб.

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Еластичен стегач за скочен зглоб”
Shopping Cart