Sale!

Еластичен мидер со ногавици

Шифра: 7401VRC Категории: , Ознака:

574,00 ден

Компресивен мидер со ногавици.
Дополнителна предна абдоминална поддршка.

Опис

  • Не се пере во машина за перење.
  • Се суши внимателно на крпа.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Еластичен мидер со ногавици”
Shopping Cart