Одалка со четири тркала (Ролатор) – Eco

Шифра: 7306ECO Категорија: Ознака:

6.210,00 ден

Eco-Light ролатор со 4 тркала.
Опремен со четири тркала кои го олеснуваат движењето на корисниците, има сопирачки од десната и левата страна кои можат да се користат за намалување на брзината. Корпа која е отстранлива и седиште обложено со пена за да обезбеди удобност за корисникот.

Истиот се преклопува и е подготвен за транспорт за неколку секунди.

Карактеристики

  • Ширина:  615мм
  • Должина:  800 – 930мм
  • Тежина на одалка: 7,5 кг
  • Максиманлна тежина на корисник: 120 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Одалка со четири тркала (Ролатор) – Eco”
Shopping Cart