Одалка со четири тркала (Ролатор) – Eco Plus

Шифра: 7306PLUS Категорија: Ознака:

7.580,00 ден

Eco Plus е високо прилагодлива одалка.
Опремена со дополнителна шопинг мрежа, преклопливо седиште и висококвалитетни сопирачки.
Рачките и тркалата се прилагодливи во висина.
Eco Plus одалката има можност за целосно расклопување со цел за полесен транспорт во мал простор.

Карактеристики

  • Ширина:  610 мм
  • Должина:  680-795 мм
  • Тежина на одалка: 7,2 кг
  • Максиманлна тежина на корисник: 136 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Одалка со четири тркала (Ролатор) – Eco Plus”
Shopping Cart