Надградба за WC шоља со потпирачи за раце

Шифра: 7310COA1 Категории: , Ознака:

1.981,00 ден

Подигнато седиште за тоалет со потпирачи за раце.
Фиксен потпирач за раце.
Помагање на пациенти со тешкотии при свиткување или седење.
Лесен за употреба прицврстувачки механизам, не бара алатки и одговара на повеќето тоалети.
Обликувано некршливо полиетиленско пластично седиште.

Опис

  • Ширина помеѓу рацете: 17 1/4 “.
  • Висина на рацете: 10 “
  • Висина на седиштето: 6″(LY-2014 B)

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Надградба за WC шоља со потпирачи за раце”
Shopping Cart