Митела – луксузна

Шифра: 2410MOA Категории: , , Ознака:

730,00 ден


Оваа луксузна митела овозможува фиксација на рамото и надлактицата при скршеници на надлакотна коска или дислокации на рамо, како и при воспаленија и мекоткивни повреди. Ја стабилизира раката во посакуваната позиција и го поставува рамото во релаксирачка положба. Изработена е од ламинирана ткаенина од внатрешната страна.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Митела – луксузна”
Shopping Cart