Алуминиумски бастум

Шифра: 7103DAA Категории: , Ознака:

400,00 ден

  • Алуминиумски бастум за одење со прилагодлива висина;
  • Цврст и издржлив со анатомски обликувана рачка;
  • Гумениот крај на бастумот е дизајниран да обезбеди дополнителна стабилност.

Карактеристики

  • Прилагодлива висина: 70-94 см

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Алуминиумски бастум”
Shopping Cart