Динамична ортоза за прст

Шифра: 2409MOA Категории: ,

460,00 ден


Динамичната ортоза
овозможува имобилизација на прстот. Се користи при скршеници на прст, повреди на тетиви или нерви и истегнувања.

Исчисти

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Динамична ортоза за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart