Ортоза за фиксација на прст – Алуминиумска лента

Шифра: 2409MOE Категории: , Ознака:

142,00 ден

  • Ортоза за имобилизација на прстот.
  • Се користи при скршеници на прст, повреди на тетиви или нерви и истегнувања.

 

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар само за дадените индикации и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Ортоза за фиксација на прст – Алуминиумска лента”
Shopping Cart