Неопренска ортоза за рачен зглоб

Шифра: 2407MOC Категории: ,

845,00 ден


Компресијата што ја прави оваа неопренска ортоза за рачен зглоб помага во намалување на болките. Изработен е од неопрен, не ја намалува подвижноста на зглобот. Овозможува удобна заштита на рачниот зглоб, погоден e при спортување или при поголеми оптеретувања на зглобот.

Исчисти

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренска ортоза за рачен зглоб”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart