Неопренски стегач за лакт

Шифра: 2405MOB Категории: , Ознака:

565,00 ден


Неопренскиот стегач за лакт обезбедува заштита по целата површина на лактот, со компресијата што ја прави ја намалува болката, изработен е од неопрен, ја подобрува циркулацијата и го забрува процесот на лечење. Погоден за користење при физички и спортски активности.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренски стегач за лакт”
Shopping Cart