Неопренска ортоза за колк

Шифра: 2120МОА Категории: , , Ознака:

3.382,00 ден

  • Ортоза за поддршка и заштита на меките ткива околу колкот;
  • Има пластична шина поставена странично на колкот;
  • Изработена е од двојно ламиниран прозрачен неопрен кој дава топлина и овозможува воздухот слободно да циркулира.

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар само за дадените индикации и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренска ортоза за колк”
Shopping Cart