Неопренски стегач за рамо

Шифра: 2405MOD Категории: , Ознака:

1.130,00 ден

  • Неопренски стегач за рамо кој овозможува заштита, затоплување и поддршка на рамото;
  • Се користи кај хронична болка во рамо, при спортски активности и посттрауматски состојби.

Напомена

  • Проверете дали производот одговара на вашата големина.
  • Овој производ се користи по препорака на лекар само за дадените индикации и не може да се комбинира со кој било друг производ.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Неопренски стегач за рамо”
Shopping Cart