Трицикл Lagoon за Возрасни – Vermeiren

Категории: , Ознака:

58.930,00 ден

 • Vermeiren Tricycle-Lagoon е трицикл за возрасни дизајниран за градски средини;
 • Трициклот нуди стабилност и удобност и е совршен за долги возења;
 • Овој модел е достапен и во Е-верзија со интегриран електромотор;
 • Рамката е пониска што му овозможува на корисникот полесно да се качи и симне;
 • Воланот (достапни се различни управувачи) се прилагодува по висина и агол;
 • Кочниците се поставени напред но има можност за поставување на диск кочница на задни тркала;
 • Седиштето се прилагодува по висина;
 • Големa метална корпа во задниот дел.

Технички податоци

 • Должина: 1808 мм
 • Висина: 1121-1309 мм
 • Ширина: 768 мм
 • Тежина на трициклот: 27,8 кг
 • Максимална тежина на корисник: 125 кг

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Трицикл Lagoon за Возрасни – Vermeiren”
Shopping Cart