Тоалетен држач Iris

Шифра: 7311VMIRIS Категорија: Ознака:

2.815,00 ден

Тоалетниот држач Iris е дизајниран да ви помогне при седнување и станување од тоалетот. Има дополнителен држач за тоалетна ролна и по потреба може да се преклопи кон ѕидот.

Карактеристики

Ширина: 100 mm
Должина: 740 mm
Висина: 230 mm
Тежина: 1,8 kg
Максимална тежина на корисникот: 130 kg

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Тоалетен држач Iris”
Shopping Cart