Тоалетен држач 90° – Izzie L

Шифра: 7311VMB Категорија:

1.600,00 ден

Izzie L се дизајниран како општ елемент за поддршка во тоалетот. Тие се употребливи насекаде, вклучително и во влажни средини.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Тоалетен држач 90° – Izzie L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart