Тоалетен држач (Единечен) – Izzie

Шифра: 7311VMA Категорија: Ознака:

667,00 ден1.080,00 ден

  • Izzie тоалетните држачи се дизајниран за поддршка во тоалетот;
  • Достапни во повеќе големини од 300мм до 800мм;
  • Може да се користат секаде, дури и во влажни средини.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Тоалетен држач (Единечен) – Izzie”
Shopping Cart