Појас за хумано врзување на тело

Шифра: 7702ONC Категорија:

7.103,00 ден

Појасот за хумано врзување нуди можност за фиксирање на пациентот во пределот на телото.

Овој појас обезбедува слобода на движење на фиксираните делови од телото, да се чуствува удобно и да спречува појава на секундарна анксиозност предизвикана од врзувањето.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Појас за хумано врзување на тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart