Перниче за потпора на грб

Шифра: 3215MOB Категорија: Ознака:

1.143,00 ден

  • Анатомски дизајнирано перничекое дава потпора на лумбалниот дел од ‘рбетниот столб и ослободува од болка како последица на долготрајно седење;
  • Овозможува комфор и релаксација во седечка позиција;
  • Има еластичен ремен со кој се прицврстува на столот;
  • Се препорачува за канцелариски стол или во автомобил.

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Перниче за потпора на грб”
Shopping Cart