Mетална патерица подпазувна со подесување на висината

Шифра: 7202DAA Категории: , Ознака:

700,00 ден

  • Патерицата е достапна во три различни големини(L/M/S).
  • Изработена од алуминиум со дополнителна облога на деловите што ја носат тежината на пациентот.
  • Патерицата за вертикализација е дизајнирана со осовина на која се менува висината со притискање на едно копче, што овозможува брзо и прецизно подесување на саканата големина.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Mетална патерица подпазувна со подесување на висината”
Shopping Cart