Гума за подлакотна и подпазувна штака

Шифра: 7104GUB Категорија:

120,00 ден

Гума за подлакотна и подпазувна штака изработена од висококвалитетна гума со дијаметар од 18mm и 22мм.

Исчисти

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Гума за подлакотна и подпазувна штака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart