Mетална патерица подлакoтна со подесување на висината

Шифра: 7203DAB Категории: , Ознака:

570,00 ден

  • Металната подлакотна патерица e дизајниранa за долгорочно користење.
  • Цврстата пластика дава дополнителна сигурност.
  • Патерицата за вертикализација е дизајнирана со осовина на која се прилагодува висината со притискање на едно копче, што овозможува брзо и прецизно подесување на саканата висина.

Карактеристики

Подесување на висина: 87-118см

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Mетална патерица подлакoтна со подесување на висината”
Shopping Cart