Пластична заштитна маска за лице

Шифра: 7701MOA Категорија: Ознака:

1.980,00 ден

  • Маска за лице која се користи како заштита на лицето од повреди при спортување;
  • Помага во заштитата од максиларни, назални, зигоматични и орбитални повреди;
  • Може да се користи како заштита пo операција на носот, повреди на носот или фрактура на зигоматичните коски.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Пластична заштитна маска за лице”
Shopping Cart