Електричен кревет Luna Basic 2 – Vermeiren

Шифра: 7920VML Категорија:

45.750,00 ден

Luna Basic 2 е економична верзија со три мотори кои имаат слични функции. Нозете може да се подигнат рачно или кај верзијата со четири мотори, електрично. Лесен за употреба во сите средини за домашна нега.

Карактеристики:
Должина: 2170
Ширина: 1015
Носивост (со душек/без душек): 140/175 кг.
Препорачана димензија за душек: 900 x 2000 x 120 до максимум 20 кг.

Опис

  • Рам со 4 тркала и кочници.
  • Далечински управувач со функција за заклучување.
  • Мобилна странична заштита.

Големина

Коментари

Се уште нема коментари.

Впишете прв коментар за “Електричен кревет Luna Basic 2 – Vermeiren”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart